Sällsynthet för fans - original Saab serviceparkeringsskylt

Idag startar vi vår välgörenhetskampanj. Från och med nu når vi in ​​i vårt lager varje lördag och drar fram en Saab-del. Dessa kan vara mycket stora, men också små Saab-rariteter. Vi auktionerar ut dessa föremål och skänker intäkterna till ett gott ändamål. Alla läsare som har köpt ett Aero X Club- eller Aero-abonnemang kan delta. Till att börja med finns det en original Saab Service Parking-skylt från den tidigare Saab-fabriken i Frankfurt-Fechenheim från vårt lager.

Saab serviceparkering

Ja, jag vill läsa mer...

 


Detta inlägg är exklusivt för våra prenumeranter.

Är du prenumerant eller medlem i Aero X Club?

Logga För att läsa hela artikeln.


Har du inte en SaabBlog-prenumeration än?

Men du vill ha en daglig dos av Saab och vill läsa hela artikeln?

Vill du abonnent eller en medlem i Aero X Club och stödja SaabBlog-projektet!

Från €1,99 får du full tillgång till allt innehåll och kampanjer och blir medlem i Saab-världen.


 

Kommentarer är stängda.